Obrazy/Plakaty

Oferujemy obrazy na płótnie, szkle lub pleksi oraz plakaty na papierze.

Do grafiki i obrazów na szkle używamy szyb hartowanych i zwykłych, odpowiednio przygotowanych do zastosowania w kuchni i łazience, oraz folii samoprzylepnych PCV.
Plakaty na dobrej jakości papierze o gramaturze 200 gr., który zachowuje żywe kolory.

Obraz na szkle hartowanym

może być zarówno kolorową fotografią, grafiką, dowolnym motywem wzoru pod szkłem. Może być dekoracją w kuchni i łazience, w każdym pomieszczeniu narażonym na wilgoć i wysokie temperatury. Łatwy do utrzymania w czystości.

Obraz na szybie zwykłej

może być zarówno kolorową fotografią, grafiką, dowolnym motywem wzoru pod szkłem. Może być dekoracją w kuchni i łazience, w każdym pomieszczeniu narażonym na wilgoć. Łatwy do utrzymania w czystości.

Obraz na pleksi

może być zarówno kolorową fotografią, grafiką, dowolnym motywem wzoru. Może być dekoracją w pokoju, biurze, w kuchni i łazience, w każdym pomieszczeniu narażonym na wilgoć. Łatwy do utrzymania w czystości. Zmywalny. Lżejszy od wersji szklanej.

Obraz na płótnie

Płótno canvas to lniana tkanina zbliżona strukturą do płótna malarskiego. Płótno naciągnięte jest na drewniane krosno, dzięki czemu obraz nadaje się do powieszenia bezpośrednio na ścianie.

Plakaty

drukujemy na wysokiej jakości papierze o gramaturze 150g i 200g/m2. Max. szerokość plakatu to 150 cmcopyright © PUNKT D 2014-2015, all rights reserved