Tapeta / Fototapeta

Fototapeta to druk wielkoformatowy na materiale tapetowym wysokiej jakości. Do wyboru: lateksowy, samoprzylepny, winylowy-strukturalny, papierowy w 100% ekologiczny-bez PCV, tekstylny. Rodzaj użytego materiału zależy od miejsca jego zastosowania.

Wszystkie doskonale dekorują pomieszczenia mieszkalne, biurowe i usługowe. Niektóre z nich sa zmywalne.

Tapeta lateksowa

to materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2, gładkiej powierzchni i wykończeniu matowym. Najpopularniejsza wersja dekoracji ścian w większości pomieszczeń. Można ją delikatnie przemywać. Bezwonna, zachowuje żywe kolory. Zastosowanie na ściany gładkie. Nie nasiąka klejem, odporna na wilgoć, fotorealistyczna jakość wydruku.

 

Tapeta samoprzylepna PREMIUM

Elastyczna folia samoprzylepna monomeryczna z mocnym klejem. Przykleja się do większości powierzchni, nawet tych zewnętrznych, trudnych, chropowatych.

Posiada gładkie lico. Jest elastyczna. W pełni zmywalna.

Tapeta winylowa strukturalna

to materiał powlekany PCV na podłożu flizelinowym. Posiada różne rodzaje struktur: drobnego piasku, lnu i stiuku lub gładka,. Gramatura ok. 350g/m2, grubość ok. 470 mic .Dobrze wygląda na ścianach z nierówną powierzchnią, maskując jej niedoskonałości i nadając fakturę imitującą inny materiał. Ładnie prezentuje grafiki, malarstwo, abstrakcyjne wzory. Zmywalna. Dobrze pokrywa niewielkie nierówności i rysy na ścianie.

 

Tapeta ECO strukturalna

Ekologiczna i bezpieczna dla zdrowia: nie zawiera PCV, wybielaczy, rozpuszczalników, metali ciężkich. Łatwa do nakładania za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania i łatwa do usunięcia ze ściany w jednym kawałku. Posiada kilka rodzajów struktur: gładka, tektura, papier japoński. Materiał w 100% z włókien celulozowych i tekstylnych. Powierzchnia o satynowym wykończeniu, ok. 220g/m2. Fotorealistyczna jakość wydruku, wysoka trwałość i odporność na zadrapania oraz zachlapania wodą, zmywalna. Dobrze pokrywa niewielkie nierówności i rysy na ścianie. Ładnie i równomiernie rozprasza światło w przypadku podświetlania z góry lub z dołu.copyright © PUNKT D 2014-2015, all rights reserved