Naklejki

Oferowane przez nas naklejki wykonywane są z samoprzylepnej folii PCV. Mogą być drukowane w jednym kawałku z tłem lub wycięte po obrysie. Cena zmienia się w zależności od stopnia skomplikowania wzoru.

Naklejki znakomicie nadają się do pokoju dziecięcego, łazienki, kuchni. Można je przyklejać według pomysłu w dowolnym miejscu, na meblach, sprzęcie AGD, szybach.

naklejka STANDARD

kolorowy druk na białej lub bezbarwnej folii samoprzylepnej wysokiej jakości, z laminatem błyszczącym lub matowym.

naklejka STANDARD plus

kolorowy druk na białej lub bezbarwnej folii samoprzylepnej wysokiej jakości, z laminatem błyszczącym lub matowym, z cięciem po obrysie wzoru.

naklejka WITRAŻOWA

jest drukowana na folii przeźroczystej. Doskonale nadaje się do dekoracji okien i szklanych drzwi oraz gładkich ścian.

naklejka FRONT STICK

na grubej folii PCV zadrukowana specjalną techniką, tak aby obraz był widoczny od strony klejącej.
Doskonale nadaje sie do aplikacji na szyby, przezroczyste płyty ze szkła akrylowego lub płyty z poliwęglanu, które można zastosować jako drzwi przesuwne szaf, płyty montowane w kuchni pomiędzy szafkami lub inne dekoracje z plexi. Wydruk jest widoczny przez przezroczystą taflę szkła lub pleksi i w pełni przez nią chroniony.

naklejka MAGNETYCZNA
wydrukowana na folii na podłożu magnesowym, dzięki czemu można ją mocować i demontować na dowolnych sprzętach AGD bez potrzeby klejenia. Naklejkę można delikatnie przemywać.


copyright © PUNKT D 2014-2015, all rights reserved