Strefa Klienta

REGULAMIN ZAKUPÓW

1.
Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. 

2.
Wszystkie produkty oferowane w sklepie zostały wyprodukowane przez firmę TOTU sp. z o.o., która jest właścicielem marki 4wall.
TOTU sp. z o.o. udziela gwarancji na wyprodukowane przez siebie towary.

3.
Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

4.
Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy faktury VAT.

5.
Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

6.
Możliwe są następujące formy płatności:
Przedpłata przelewem lub za pośrednictwem PAYU. Po zaksięgowaniu wpłaty realizujemy zamówienie.

7.
Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia - liczony od momentu zaksięgowania wpłaty.
W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez Pocztę Polską i firmy kurierskie.

8.
W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.

9.
Reklamacje rozpartywane są w ciagu 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie uznaje się za uzasadnione.

10.
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w momencie dokonania przedpłaty za zamówiony towar.

11.
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 copyright © PUNKT D 2014-2015, all rights reserved